Srpen 2011

Poselství jednorožců

25. srpna 2011 v 18:17 | Administrátor - Amína :) |  Koní knížky a časopisy
Tak. Čtu novou knížku nebo spíš nové knížky. Mám je půjčené od kamarádky, které přezdíváme Selly. Poselství jednorožců, jak se jmenuje celá sada má tři knížky. Poselství jednorožců - Strážci dobra, Zrádné hory Dragon a záchrana Lilangarie. Knihy na sebe navazují, tady máte jejich obrázky :


1. díl neboli Strážci dobra : Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců!Jednorožci jsou ztělesněním dobra, a dokud drží pohromadě, nemá zlo šanci zmocnit se vlády. Jeden z jednorožců se však ztratí a dobro je narušeno. Černý čaroděj chce ovládnout celou Lilandgarii. Vypouští z temnoty odporné nestvůry a snaží se najít ztraceného jednorožce, aby zničil dobro jednou provždy a osvobodil z hlubin temnot nejmocnějšího démona všech věků a světů. Do Lilandgarie se proto vracejí elfové, aby pomohli zachránit dobro a opět nastolit rovnováhu světa.

2. díl neboli Zrádné hory Dragor : Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! I když elfská princezna našla ztraceného postvátného jednorožce, její cesta ještě zdaleka nekončí. Musí se s jednorožcem dostat přes zrádné hory Dragor, kde vládnou draci, aby ho mohla vrátit k jeho druhům. Avšak její přítel Veragin před ní a přáteli něco skrývá. Tajemství, které může ohrozit soudržnost celé družiny. Království mezitím musí čelit blížící se válce s Černým čarodějem, jehož ohromná armáda se chystá zničit celou zemi. Jediná záchrana teď možná leží v rukou nevyzpytatelných draků.

3. díl neboli Záchrana Lilangarie : Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! Boj o záchranu Lilagardie vrcholí! Elfí družina cestuje Tmavým lesem ke Stříbrnému jezeru, kde se má setkat s Aranis a Veraginem, který konečně svým přátelům odhalil své tajemství. Královna Kasandra na hradě Santiel čelí novým hrozbám. Válka je sice zažehnána, ale zdaleka není vyhráno. Podaří se království zachránit a nastolit opět rovnováhu světa?

Tak si to určitě půjčte v knihovně a přečtěte si to. Jestli jste to četly, tak si to klidně přečtěte znovu :D ;).

Fotky koní z 13.8.

18. srpna 2011 v 22:53 | Administrátor - Amína :) |  O mně ...
Ahoj. 13.8. jsem jela se ségrou na koně. Jezdily jsme - jely jsme na vyjížďku. Z té bohužel fotky nemám. Ale jak jsme koně dočistily a potom obstaraly, tak jsme šly před výběh. Tam jsme byly s koňma a učily jsme je pár cirkusových kousků - začaly jsme pusinkou, úsměvem a potřesení rukou. Všechno jak se učí najdete zde : http://www.dgacek.eu/triky/Index.html. Je tam i vysvětlení čím začít. Zatím se nám v PK daří, ale pořád to moc neumíme. Cirkusové kousky už jdou lépe, pracujeme na pusince a zvedání nohy. Zvedání nohy dělá problém ale pusinka vůbec.Dám zase článek s PK, i třevba s jiným koněm :). Potom mám pár fotek majkla (poníka s lysinou a ponožkama) a Atoma mého miláčkaTak to je Atom :)

Tak a tady máte konečně Majkla :D. Jinak první fotku jsem fotila já a druhou ségra ;) :D

441 návštěvník aneb co by jste chtěly

11. srpna 2011 v 11:35 | Administrátor - Amína :) |  Jiné
Tak. Zase mě nenapadá co by jste chtěly na tomto blogísku vylepšit. jestli by jste chtěly nové bleskovky, články o koních, nebo jestli by jste prostě chtěly něco vylepšit. Design už je plně hotový takže se můžete kochat :D. Chat, jak bylo minulé přání je už taky zaveden. Prostě chci vědět co by jste sem chtěly. Jinak jsem chtěla napsat, aby jste více psaly komentáře... Potom jsem vám chtěla doporučit knížku Poselství jednorožců. Nebojte se, za chvilku bude článek :)